Letní škola interdisciplinárních studií v Santa Severa

Nabízíme možnost zúčastnit se Letní školy interdisciplinárních studií v Santa Severa, ve střední Itálii. Škola se bude konat na archeologické lokalitě Castrum Novum (zaniklé římské město) na pobřeží Středozemního moře. Během kurzu se seznámíte s archeologickou a archeobotanickou praxí, budete pracovat v mezinárodním kolektivu pod vedením italských a francouzských docentů. Zároveň je připravena řada exkurzí na památky v okolí Říma.
Pro účastníky je zajištěno ubytování a doprava zdarma. Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám Váš životopis, společně s motivačním dopisem na adresu papavercz@gmail.com.  V pondělí 25. května proběhnou v LAPE osobní pohovory se zájemci (přesná hodina bude upřesněna).