IZRAEL: Archeologie, historie, příroda

Přednáška skupiny pracovníků Centra Papaver, která v březnu absolvovala stáž v Izraeli na univerzitě Bar Ilan v Ramat Gánu, se bude konat na tradičním místě na ARU FF JU ve čtvrtek 23. 4. 2015 v posluchárně S1. O čem přednáška bude? Většinu času jsme v Izraeli věnovali těm nejvýznamnějším archeologickým, historickým a přírodním památkám a přírodním lokalitám, jako jsou Jeruzalem, Jericho, křižácké hradům, lokalitám v Galilei nebo jeskyním v oblasti Mount Karmel. Tam, kde jsme mohli, jsme botanizovali a archeologizovali. Dojem ze země? Velmi pestrá, zastihli jsme ji v plném jarním květu. JB